Slider
Slider
grupa uni-lex z nominacją w prestiżowym konkursie

Z dumą informujemy o nominacji Grupy Uni-Lex w prestiżowym konkursie LODOŁAMACZE 2021.

Gala lokalna konkursu odbędzie się w Łodzi we wrześniu br. W ramach uroczystości poznamy laureatów tegorocznej edycji.

Aktywnie włączamy się w proces przeciwdziała wykluczeniom społecznym tak pracowników, jak i przedsiębiorców z dysfunkcją słuchu.

Z jednej strony zatrudniamy m.in. specjalistę z niedosłuchem oraz tłumacza języka migowego, a także integrujemy pracowników i uwrażliwiamy słyszącą część zespołu na potrzeby i ograniczenia osób głuchych. 

Z drugiej strony możemy  zapewnić profesjonalną i komfortową obsługę klientów również tych z dysfunkcja słuchu, jesteśmy prawdopodobnie jedynym podmiotem tego typu w Polsce, świadczącym tak szeroki zakres usług dla firm, w tym dla przedsiębiorczych osób głuchych i niedosłyszących.

Ponadto w najbliższych miesiącach planujemy zrealizować projekt: "Głusi w biznesie" adresowany do przedsiębiorczych osób z dysfunkcją słuchu z terenu Łodzi oraz gmin ościennych. W ramach pilotażu zakładamy udział kilkunastu beneficjentów ostatecznych, niemniej jednak kampania promocyjna, realizująca cele pośrednie projektu, skierowana jest do szerokiego grona odbiorców telewizji lokalnej, prasy, mediów społecznościowych.

Nasze starania zostały dostrzeżone na szczeblu lokalnym, stąd nominacja Grupy Uni-Lex w kategorii Otwarty Rynek Pracy oraz kategorii specjalnej Superlodołamacz.

Z chęcią poznamy Ciebie
i Twoją firmę


„Właśnie takiego wsparcia potrzebowałem” – to najczęściej powtarzane zdanie wśród naszych nowych klientów.
Przekonaj się, czy dotyczy ono również Ciebie? Będzie nam miło móc odpowiedzieć na Twój email lub odebrać telefon.
Możesz też umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

Kontakt

ul. Żeromskiego 46 lok. 2, 4 90-626 Łódź
tel. +48 508 654 419
biuro@unilexgrupa.pl