Slider
Slider

Dbamy o naszych klientów od ponad 25 lat.

Zobacz nasz > KATALOG OFERTOWY
< i zdecyduj, czy chcesz powierzyć swój biznes zaufanemu partnerowi.

Nasza praca to nasza pasja i powód do dumy. Jesteśmy zgranym, energicznym i zaangażowanym zespołem, który fachowo i skrupulatnie dba o interesy naszych klientów. Nie dajemy obietnic bez pokrycia – stoi za nami duże doświadczenie na rynku, wszechstronność, profesjonalizm oraz zaufanie i zadowolenie kontrahentów, którzy razem z nami rozwijają swoje firmy. Możecie być Państwo pewni, że oddajecie swoje sprawy w bardzo dobre ręce. Zadbają o nie nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści Grupy Uni-Lex – ludzie, którzy czerpią satysfakcję z pracy i lubią zawodowe wyzwania. Naszym zdaniem to nasz ogromny atut.

W oceanie przepisów podatkowo-księgowych, liczb i paragrafów czujemy się jak ryba w wodzie. Jesteśmy czujni i z uwagą śledzimy wszelkie zmiany w ustawodawstwie. Wyzwania i trudności przyjmujemy z uśmiechem na ustach. Działamy wtedy z jeszcze większym zapałem. Szukamy rozwiązań. Analizujemy. Rozpisujemy możliwe scenariusze wyjścia z kryzysowej sytuacji. Nie poddajemy się.
Nawiązując współpracę z Nami, inwestują Państwo w dynamiczny rozwój własnej firmy. Podczas gdy nasi klienci podejmują strategiczne decyzje, rozwijają firmę i realizują wyznaczone cele, my dbamy o ich bezpieczeństwo prawno-księgowe. Długoletnia współpraca z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi zaowocowała zdobyciem doświadczenia, dzięki któremu odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy przygotowani na różne okoliczności losowe. Korzystamy z nowych technologii do prowadzenia wideokonferencji szyfrowanych, jakimi posługuje się sektor bankowy. Prowadzimy zdalną obsługę naszych klientów z całej Polski, jak również z innych krajów Europy. Ponadto, jako nieliczni, jeśli nie jedyni w Polsce, posiadamy profesjonalną obsługę osób przedsiębiorczych z dysfunkcją słuchu. Specjalizujemy się w obsłudze zarówno dużych i średnich firm produkcyjnych, firm rodzinnych, jak i niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw.

Grupa Uni-Lex laureatem statuetki Lodołamacza i srebrnego medalu LODOŁAMACZAZaufało nam ponad 100 przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Liczby mówią same za siebie.

Z chęcią poznamy Ciebie
i Twoją firmę


„Właśnie takiego wsparcia potrzebowałem” – to najczęściej powtarzane zdanie wśród naszych nowych klientów.
Przekonaj się, czy dotyczy ono również Ciebie? Będzie nam miło móc odpowiedzieć na Twój email lub odebrać telefon.
Możesz też umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

Kontakt

ul. Żeromskiego 46 lok. 2, 4 90-626 Łódź
tel. +48 508 654 419
biuro@unilexgrupa.pl