Slider
Slider

Szykuje się bardzo owocna współpraca Grupy Uni-Lex z nowym startupem Gesture to Speech. To prosta w obsłudze aplikacja zapewniająca sprawną komunikację osób głuchych ze słyszącą częścią społeczeństwa. W założeniu tłumaczy gesty języka migowego na słowa, a słowa na gesty. 

 

Podczas XIII Gali Finałowej Mam Pomysł na Startup w styczniu br. nastąpiło oficjalne podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Grupa Uni-Lex a spółką Gesture to Speech oraz przekazanie listu intencyjnego dotyczącego projektu. Grupa Uni-Lex z racji posiadanego doświadczenia w środowisku osób z dysfunkcją słuchu pojęła się roli partnera merytorycznego projektu Gesture to Speech oraz patrona medialnego.Aktualnie złożone zostały wnioski o finansowanie startupu ze źródeł zewnętrznych. Pozwoli to na zdecydowane przyspieszenie wszystkich procesów projektowych.

Wierzymy, że wspierając inicjatywy takie jak Gesture to Speech przyczyniamy się do niwelowania barier komunikacyjnych i mamy swój wkład w integrację środowiska osób słyszących z niesłyszącymi.

 

 

 

Z chęcią poznamy Ciebie
i Twoją firmę


„Właśnie takiego wsparcia potrzebowałem” – to najczęściej powtarzane zdanie wśród naszych nowych klientów.
Przekonaj się, czy dotyczy ono również Ciebie? Będzie nam miło móc odpowiedzieć na Twój email lub odebrać telefon.
Możesz też umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

Kontakt

ul. Żeromskiego 46 lok. 2, 4 90-626 Łódź
tel. +48 508 654 419
biuro@unilexgrupa.pl