Slider
Slider

W Grupie UNI-LEX obowiązki Specjalisty ds. kadr i płac to:

  • sporządzanie miesięcznych list płac z uwzględnieniem dodatków i potrąceń; pasków wynagrodzeń dla pracowników oraz prowadzenie ewidencji wynagrodzeń,
  • sporządzanie zewnętrznych raportów do urzędów skarbowych i ZUS,
  • wyliczanie miesięcznych zobowiązań wobec ZUS oraz podatku dochodowego z tytułu wynagrodzeń,
  • rejestracja i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,
  • wystawianie rachunków do umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń oraz świadectw pracy,
  • sporządzanie dokumentów kadrowych,
  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych,
  • nadzór nad dokumentacją kadrową,
  • zakładanie teczek akt osobowych osób nowozatrudnionych,
  • prowadzenie ewidencji urlopów i innych nieobecności, w tym ustalanie wymiaru urlopu na podstawie otrzymanej dokumentacji,
  • koordynacja obowiązków pracodawcy z zakresu szkoleń BHP oraz badań medycznych (monitorowanie terminów),
  • kontakt z klientami: bezpośrednio w siedzibie Grupy UNI-LEX oraz on-line,
  • wsparcie merytoryczne klientów w sytuacjach problematycznych.

 W Grupie UNI-LEX od Specjalisty/Specjalistki ds. kadr i płac oczekujemy:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Specjalisty/Specjalistki ds. kadr,
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, pracowniczych planów kapitałowych oraz rozliczania wynagrodzeń,
  • śledzenia i analizy zmian w przepisach ubezpieczeniowych (ZUS) oraz kadrowo-płacowych,
  • doświadczenia w systemie Symfonia (mile widziana znajomość programu Commarch Optima) moduł Kadry i Płace.
  • umiejętności realizacji oddelegowanych zadań oraz pracy w zespole,
  • umiejętności interpersonalnych w zakresie komunikacji.

Podejmując pracę w Grupie UNI-LEX Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac może oczekiwać:

  • przyjaznego procesu wdrożenia,
  • pracy w firmie gdzie jakość usług jest priorytetem,
  • ścisłej współpracy z przełożonym oraz jego wsparcia,
  • wsparcia doradców podatkowych, biegłego rewidenta, prawników oraz księgowych,
  • stabilnego zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),
  • atrakcyjnego wynagrodzenie uzależnionego od doświadczenia i kompetencji oraz formy współpracy.

Jeśli stawiasz na rozwój i chcesz współpracować z ludźmi z pasją – skontaktuj się z nami!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2  016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

ul. Żeromskiego 46 lok. 2, 4 90-626 Łódź
tel. +48 508 654 419
biuro@unilexgrupa.pl