Slider
Slider
Kto z nas nie zna słów: „Gdybym był bogaty…”.  Tak zaczyna swoją piosenkę Tewje Mleczarz w „Skrzypku na dachu”.
Te słowa wybrzmiały 20 maja 2023 roku na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi. Wybrzmiały w 40-tą rocznicę polskiej prapremiery tego ikonicznego musicalu, która miała miejsce właśnie w Łodzi 5 maja 1983 roku. Wagę wydarzenia doceniła bardzo mocna reprezentacja władz Łodzi, przedstawiciele Sejmu i Senatu.

Z pasją dbamy o sprawy biznesowe naszych klientów, ale równie mocno doceniamy wagę kultury. Wierzymy, że rozwój firmy nie tylko zależy od zasobów finansowych i strategii, ale także od atmosfery jaka otacza jej właścicieli. Bo biznes to nie tylko cyfry – to również ludzie i wartości, którymi się kierujemy. Dlatego Grupa Uni-Lex kończy tydzień kolejnym wyjątkowo mocnym akcentem kulturalnym: po zakończonym w ubiegłą niedzielę Festiwal Szkół Teatralnych w którym była Partnerem, uczestniczyła w wydarzeniu, z którego Łódź będzie jeszcze długo dumna. Gra aktorska, muzyka, scenografia, choreografia - o tym będzie się mówić. Gratulujemy sukcesu całemu zespołowi Teatru Muzycznego.

W Grupie Uni-Lex polubiliśmy bardzo zdanie ze „Skrzypka na dachu”: nie mówmy o pieniądzach - najważniejsze żeby były. Codziennie pomagamy naszym klientom, aby nie musieli o nich mówić, a z ich zarabiania uczynili przyjemność.

 
  
 
 
 
 
 
 
 

Z chęcią poznamy Ciebie
i Twoją firmę


„Właśnie takiego wsparcia potrzebowałem” – to najczęściej powtarzane zdanie wśród naszych nowych klientów.
Przekonaj się, czy dotyczy ono również Ciebie? Będzie nam miło móc odpowiedzieć na Twój email lub odebrać telefon.
Możesz też umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

Kontakt

ul. Żeromskiego 46 lok. 2, 4 90-626 Łódź
tel. +48 508 654 419
biuro@unilexgrupa.pl