Slider
Slider


3 marca w oryginalnych wnętrzach Orientarium w Łodzi odbyła się konferencja projektu Księgowość to też biznes. To pierwsze, organizowane na taką skalę, wydarzenie Grupy Uni-Lex, mające na celu zintegrowanie branży księgowej i zachęcenie do podjęcia współpracy na partnerskich warunkach.


Podczas pięciu godzin prelekcji uczestnicy mieli okazję posłuchać ekspertów m.in. w zakresie analizy finansów, budżetów i przepływów pieniędzy, komunikacji biznesowej z wykorzystaniem social mediów, ubezpieczeń księgowych, a także dowiedzieć się nowości na temat profilu zaufanego, e-PUAPu, e-DORĘCZENIA, podpisu elektronicznego.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się przeprowadzone przez wieloletniego wykładowcę Stowarzyszenia Księgowych w Polsce studium przypadku nabycia i ubezpieczenia samochodów osobowych w ujęciu podatkowych i w świetle najnowszych zmian.

W ramach wykładu motywacyjnego prezes Janusz Piotrowski podkreślał trudną, odpowiedzialną i bardzo często niedocenianą rolę księgowych. Zaznaczał jak istotne jest wzmacnianie samoświadomości księgowych na temat wartości ich pracy. 

 

W konferencji wzięli udział właściciele oraz pracownicy biur rachunkowych z Łodzi i z województwa, a także, na specjalne zaproszenie, pracownicy i studenci Wydziału Ekonomiczno- Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność, możliwość konfrontacji założeń projektowych z oczekiwaniami i obawami potencjalnych partnerów. Dziękujemy przede wszystkim tym z Państwa, którzy nam zaufali i już od bieżącego tygodnia prowadzą z nami rozmowy na temat wspólnych działań w ramach "Księgowość to tez biznes".

 

Przeczytaj więcej na temat projektu:

>> "KSIĘGOWOŚĆ TO TEŻ BIZNES. GRUPA UNI-LEX 2023"

 

 >> WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Zobacz:

>> Program ramowy Konferencji

>> SYLWETKI PRELEGENTÓW

>> PARTNERZY KONFERENCJI
 

Z chęcią poznamy Ciebie
i Twoją firmę


„Właśnie takiego wsparcia potrzebowałem” – to najczęściej powtarzane zdanie wśród naszych nowych klientów.
Przekonaj się, czy dotyczy ono również Ciebie? Będzie nam miło móc odpowiedzieć na Twój email lub odebrać telefon.
Możesz też umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

Kontakt

ul. Żeromskiego 46 lok. 2, 4 90-626 Łódź
tel. +48 508 654 419
biuro@unilexgrupa.pl