Slider
Slider


Janusz PiotrowskiPrezes Zarządu Uni-Lex Sp. z o.o., Dyrektor Zarządzający Grupy Uni-Lex., specjalizującej się we wszechstronnej obsłudze księgowej, kadrowej, prawnej i podatkowej dużych przedsiębiorstw produkcyjnych z kapitałem zagranicznym (np. Phillips Lighting, Arix Polska, Madison Poland), ale też jako członek stowarzyszenia IFR, współpracuje z klientami, prowadzącymi rodzinny biznes. Prezes Janusz Piotrowski jest mentorem w prestiżowym międzynarodowym konkursie Mam Pomysł na Startup, członkiem Kapituły Konkursowej, wybierającej laureata Nagrody Głównej Prezydenta Miasta Łodzi. Z jego inicjatywy Grupa Uni-Lex zrealizowała w 2021 r. projekt pilotażowy "Głusi w biznesie", wspierający osoby z dysfunkcją słuchu w rozpoczęciu lub rozwinięciu własnej działalności gospodarczej, za co odebrał srebrny medal podczas Ogólnopolskiej Gali Finałowej Lodołamaczy na Zamku Królewskim w Warszawie. Od października 2022 r. zasiada w Radzie Biznesu Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie aktywnie uczestniczy jako mentor w konkursie EkSoc StartUP oraz reprezentuje biznes zaangażowany w życie uczelni.Elżbieta Pietrzak-Zacharjasz


Z wykształcenia magister ekonomii i prawa, wpisana na listę radców prawnych w 1987r. Jest też tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego i języka polskiego w Hiszpanii. Prowadzi kancelarię radcy prawnego, wspierającą spółki polskie, brytyjskie i hiszpańskie. Współpracuje z Ambasadą Królestwa Hiszpanii w Polsce i Konsulem RP w Murcji w zakresie pomocy prawnej. Współpracuje tez ze Stowarzyszeniem Firm Rodzinnych.Agnieszka PiotrowskaBiegły rewident, posiadająca własną kancelarię specjalizującą się w zakresie doradztwa podatkowego i księgowego. Na co dzień współpracująca z biurami rachunkowymi. Uczestniczy w audytach jako audytor, ale także jako osoba wspierająca audyty przeprowadzane w spółkach. Wieloletni wykładowca w łódzkim Oddziale Okręgowym SKwP 
z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego.


Filip StratyńskiPrzez 18 lat pracował m.in. w Centralnym Biurze Śledczym Policji, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, gdzie zajmował się przestępczością ekonomiczną specjalizując się w analizie finansów, a także przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz oszustwom finansowym

i podatkowym. Absolwent Politechniki Łódzkiej, od 15 lat prowadzi szkolenia, wykłady
i prezentacje, szkoląc pracowników firm i instytucji. Od dzieciństwa związany ze sportem, dzięki któremu wyrobił w sobie nawyk planowania i konsekwentnego realizowania poszczególnych punktów planu. Wykorzystując posiadane cechy i predyspozycje, pomaga pozbyć się negatywnych nawyków, zarówno w życiu, jak i w portfelu. Autor książek, m.in.:” „Bezpieczeństwo finansowe twojej firmy”.


Roman JędrzejakSpecjalista ds. ubezpieczeń, współzałożyciel Agencji „Opiekun”. Ubezpieczeniami zajmuje się od 2002 roku, a swoją karierę rozpoczął w grupie ALLIANZ POLSKA S.A. jako agent ubezpieczeniowy, awansował na koordynatora ubezpieczeń życiowych, a następnie na menagera zespołu agentów. 7 lat temu zrealizował pomysł zbudowania multiagencji, w oparciu o współpracę z zespołem partnerów biznesowych, specjalistów w swoich dziedzinach, którzy znają rynek ubezpieczeniowy z różnych perspektyw.


Marcin KwintkiewiczAbsolwent filologii klasycznej na Uniwersytecie Łódzkim i podyplomowo marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wykładowca akademicki na UŁ i SAN – uczy studentów budowania marki, komunikacji kryzysowej, PR oraz współczesnych mediów, z naciskiem na media społecznościowe. W Instytucie Heweliusza szkoli samorządowców z wykorzystywania mediów społecznościowych. Prowadzi także własną firmę -Kwintesencja, która szkoli i obsługuje firmy w zakresie komunikacji biznesowej i pozyskiwania klientów. Specjalizuje się w Linkedin, Facebook i Instagram. Wcześniej przez 10 lat był dziennikarzem "Gazety Wyborczej", przez kolejne 10 odpowiadał za komunikację w instytucjach publicznych: Urzędzie Miasta Łodzi, Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.


Bartłomiej KrawczykEkspert w dziedzinie social media i content marketingu. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu kreatywnych strategii wykorzystujących siłę mediów społecznościowych oraz tworzeniu i zarządzaniu skutecznymi kampaniami. Specjalizuje się w optymalizacji obecności marki w mediach społecznościowych, tworzeniu angażujących treści oraz budowaniu relacji z kluczowymi influencerami i klientami. Jest pasjonatem wykorzystywania technologii do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które przynoszą wymierne rezultaty dla firm.


Szymon KrawczykDoradca podatkowy, od wielu lat zajmujący się codziennymi problemami podatkowymi przedsiębiorców, głównie w zakresie podatków dochodowych oraz podatku VAT. Bierze udział w projektach reorganizacji przedsiębiorstw, zakładania nowych podmiotów, układając biznes w podatkowo optymalny sposób.
Reprezentuje podatników w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.


>> powrót na stronę projektu

Z chęcią poznamy Ciebie
i Twoją firmę


„Właśnie takiego wsparcia potrzebowałem” – to najczęściej powtarzane zdanie wśród naszych nowych klientów.
Przekonaj się, czy dotyczy ono również Ciebie? Będzie nam miło móc odpowiedzieć na Twój email lub odebrać telefon.
Możesz też umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

Kontakt

ul. Żeromskiego 46 lok. 2, 4 90-626 Łódź
tel. +48 508 654 419
biuro@unilexgrupa.pl